את כל האמת…

הסרטונים מתוך מדור 'קטנה ברשת' של מגזין עולם קטן

כחייל היוצא בחופתו

אמו של החייל ארז דרעי לא זכתה להכניסו לחופה מאחר שנהרג. בחלום ביקש ממנה להכניס עבורו ספר תורה היות וגם ספר תורה מכניסים עם חופה. מכאן כבר לא נגענו. לפעילויות בתנועות נוער ולשיעורי חברה בעניין המשמעות של אין דבר כזה אין דבר כזה. אורך: 4:22 . אנגלית עם תרגום.

לסיפור המלא לחצו כאן

הפסד שכולו נצחון

רגע לפני סוף המירוץ כאשר הוא הריח כבר את הניצחון ראה אליסטר את אחיו מועד ונופל. הוא החליט לעזוב הכול וללכת לפי הלב שלו. אחד הרגעים היפים ביותר בשנה בספורט התחרותי. כדאי לקחת לפעילויות ושיעורים שמדברים על הדבר שחשוב יותר מניצחון דווקא בעידן שמקדש את המשפט: המנצח לוקח הכול. אורך: 1:56 . אנגלית עם תרגום.

אז איך המוסר שלכם הבוקר?

בדרך לעבודה, אתם פתאום מגלים שמישהו רוצה לעקוץ ולגנוב כסף מאדם אחר. תכל'ס, תעשו משהו או שפשוט תשאירו את הצדק על ממתינה. סרטון נוקב שמעמיד לנו מראה. נהדר לפעילויות לקראת יום כיפור ובין אדם לחברו. אורך: 4:27 . בעברית.

את כל האמת

עוד ניסוי חברתי מעניין, מה קורה כשמישהו מבשר לכם שהוא מצא את שטר המאה דולר שלא באמת שייך לכם. התוצאות האמריקאיות הסתיימו במבוכה רבתי. מעניין אנחנו היינו יוצאים מהמבחן הזה. לפעולות ושיעורים בעניין כנות ויושר פנימי. אורך: 3:34 . אנגלית עם תרגום

מה אלוקים ישאל אותך? לראש השנה

הסוכרייה השנתית מבית 'אש' מצגת קטנה בכמות ורבה באיכות על תכלית החיים – ומטרת האדם בעולם. קליל. אוורירי. מכיתות ד' ומעלה.

השארת תגובה