ואין יותר גבעול

הסרטונים מתוך מדור 'קטנה ברשת' של מגזין עולם קטן

ואין יותר גבעול

אמנם הספר יצא כבר מלפני שנתיים, והמקרה ארע לפני יותר מעשור,  אבל סרטון סיפור בני הזוג הורביץ מובא כאן לראשונה והמסר שלו חד ולוהט כבראשונה:

בערב שבת. פרצו מחבלים  לדירתם של הרב אלי ודינה הורוביץ שבקריית ארבע ורצחו אותם. בתם, בת שבע,  מצאה את עצמה באמצע התמודדות  עם האובדן הקשה שהשאיר בחייה חור גדול. על אמונה בשעת משבר ואורות הערפל הנלווים לה, אופטימיות ועצבות ומעל כולם החיים עצמם. אפשר להביא כפתיחה לפעילויות אודות משמעות האמונה ונוכחותה בחיים כמו גם היכולת האנושית לקום למרות הכול. מתיכון. אורך: 6:36. בעברית.

 https://www.youtube.com/watch?v=JAuEE0IZ_Q4

 חפשו בגוגל: ערוץ אורות- ואין יותר גבעול סיפורים של הרב אלי ודינה הורוביץ הי"ד.

 לסיפור המלא לחצו כאן

הפסד שכולו נצחון

רגע לפני סוף המירוץ כאשר הוא הריח כבר את הניצחון ראה אליסטר את אחיו מועד ונופל. הוא החליט לעזוב הכול וללכת לפי הלב שלו. אחד הרגעים היפים ביותר בשנה בספורט התחרותי. כדאי לקחת לפעילויות ושיעורים שמדברים על הדבר שחשוב יותר מניצחון דווקא בעידן שמקדש את המשפט: המנצח לוקח הכול. אורך: 1:56 . אנגלית עם תרגום.

אז איך המוסר שלכם הבוקר?

בדרך לעבודה, אתם פתאום מגלים שמישהו רוצה לעקוץ ולגנוב כסף מאדם אחר. תכל'ס, תעשו משהו או שפשוט תשאירו את הצדק על ממתינה. סרטון נוקב שמעמיד לנו מראה. נהדר לפעילויות לקראת יום כיפור ובין אדם לחברו. אורך: 4:27 . בעברית.

את כל האמת

עוד ניסוי חברתי מעניין, מה קורה כשמישהו מבשר לכם שהוא מצא את שטר המאה דולר שלא באמת שייך לכם. התוצאות האמריקאיות הסתיימו במבוכה רבתי. מעניין אנחנו היינו יוצאים מהמבחן הזה. לפעולות ושיעורים בעניין כנות ויושר פנימי. אורך: 3:34 . אנגלית עם תרגום

מה אלוקים ישאל אותך? לראש השנה

הסוכרייה השנתית מבית 'אש' מצגת קטנה בכמות ורבה באיכות על תכלית החיים – ומטרת האדם בעולם. קליל. אוורירי. מכיתות ד' ומעלה.

השארת תגובה