אוולינה דה רוטשילד

תעודת זהות

שם המוסד: בית הספר ממ"ד לבנות ע"ש אוולינה דה רוטשילד

כתובת: בן לברט 15 רחביה

טלפון: 02-5636788

מייל: evelina25@walla.com

 

דבר ועדת הפרס למנהלת:

בוורלי היקרה

ניהול ומנהיגות חינוכית הינה משימה היונקת מתורת חיים, ומבוססת על שליטה במיומנויות ניהול מקצועיות המגדירות את תהליכי התכנון היישום והיעדים להשגה. מנהלים ומנהיגים רבים פועלים בתפקידם להשיג הרבה מעבר למוכר ולידוע, ובכך מגדירים את תפקידם כפורצי דרך, כמובילי שינוי, כמנהיגים למצוינות. בדרכם מובילים מנהיגי חינוך ליישום חזון אישי – חברתי – חינוכי, בשיתוף הצוות וקהילת בית הספר כולה. מנהיגות חינוכית פועלת בהווה מתוך ראיה ומחויבות לעתיד, בהעמדת הדורות הבאים באיתנות, בעוצמה, ובקומה זקופה.

בוורלי, מסע החינוך והניהול שלך, שתחילתו במסעך האישי לארץ ישראל ב 1993, הרי הוא משתקף ומעצב את אורחות החיים של בית הספר לבנות שבניהולך. בחכמתך ורגישותך עיצבת את תפקידך הניהולי כפרופסיה, שבה משולבים יחד אמונות, דעות, וכישורים אישיים. הגדרת לעצמך כי תפקידך כמנהיגה חינוכית פירושו להוות "פיגום", עליו נבנה בנין אישי וחינוכי לצוות שפועל לצידך, עליו נשענות הבנות כתמיכה בטיפוס בשלבי החיים ובהתמודדויות הטמונות בהם. ויחד עימך הצוות מבטא מחוייבות "לחציבה בסלע" ולעבודה והתמודדות ללא מורא, כשקושי ושונות נתפסים כבעלי ערך להגשמה והתפתחות.

בדרכך האישית הובלת לגיבוש תפיסה חינוכית דתית מחדשת, בה אורח החיים הדתי מקבל ביטוי מגוון התואם את המסורות הדתיות של התפוצות השונות. הענקת לתהליך ההוראה עומק חברתי ערכי, בו נקודת הפתיחה היא אתגר המניע את התלמידה ומוריה לגיבוש דרך מעצימה, מחזקת, מצמצמת פערים. ויותר מכל, השכלת לתת למעשה הלימודי חינוכי עוצמה של קודש. בדרכך הניהולית יצרת עבור הצוות והתלמידות כאחד מקום לצמיחה ושייכות, והפכת את בית הספר לסביבת חיים, יוצרת, משוחחת, משפחתית.

השארת תגובה