אולפנת אמי"ת אור עקיבא

תעודת זהות

שם המוסד: אולפנת אמי"ת אור עקיבא

כתובת: שכונת שז"ר אור עקיבא

טלפון: 04-6662300

מייל: uoa@amit.org.il

 

דבר ועדת הפרס למנהלת:

בלהה היקרה

ניהול ומנהיגות חינוכית הינה משימה היונקת מתורת חיים, ומבוססת על שליטה במיומנויות ניהול מקצועיות המגדירות את תהליכי התכנון היישום והיעדים להשגה. מנהלים ומנהיגים רבים פועלים בתפקידם להשיג הרבה מעבר למוכר ולידוע, ובכך מגדירים את תפקידם כפורצי דרך, כמובילי שינוי, כמנהיגים למצוינות. בדרכם מובילים מנהיגי חינוך ליישום חזון אישי – חברתי – חינוכי, בשיתוף הצוות וקהילת בית הספר כולה. מנהיגות חינוכית פועלת בהווה מתוך ראיה ומחויבות לעתיד, בהעמדת הדורות הבאים באיתנות, בעוצמה, ובקומה זקופה.

בלהה היקרה, ניהולך את אולפנית אור עקיבא משקף קודם כל מחויבות אישית עצומה לבנות הנתפסות בעינייך כבנותייך ממש. הגישה החינוכית מעמידה כל בת מול שאיפות גדולות, מתוך חיזוק האמונה ביכולתן האישית. השכלת לעצב אורחות חיים בהם האולפנית מהווה מקור לצמיחה והתפתחות כשהמצוינות מהווה נקודת יעד אישית לכל תלמידה ותלמידה. ברגישות לכל פרט, הובלת תפיסה ומחויבות ארגונית גם עבור פיתוח עתידה של כל בת ובכך העמקת את היותו של ביה"ס כחלון הזדמנות לחיים.

בדרכך האישית הובלת לגיבוש תפיסה חינוכית בה כמו בית מדרשו של הלל הזקן, גם האולפנית היא בית חינוך פתוח לכל והיא מהווה בית חם לתלמידות ומוקד לפעילות לימודית, לפעילות חברתית ולפעילות קהילתית גם יחד. העשייה החינוכית כולה מבוססת על העמקת הקשר האישי עם כל תלמידה ותלמידה, וניכר כי "כמים הפנים לפנים, כן לב האדם לאדם" אהבת הצוות לתלמידות משתקפת חזרה באהבת התלמידות לצוות ולבית האולפנא, באמון הרב שהיה בולט. בדרכך הניהולית יצרת עבור הצוות והתלמידות כאחד מקום לצמיחה ושייכות, והפכת את בית הספר לסביבת חיים מעצבת ומשפיעה.

השארת תגובה