צביאל יהיה שם. ואתם?

בעוד בהוליווד מפדחים עצמם לדעת, ההכתריאדה ממשיכה להשאיר אבק לכולם ולהתחמם לקראת השלבים המכריעים: השבוע הגיע מגוון גדול ומיוחד, קבלו את השלישיה המנצחת של השבוע! פשוט כי לא לא יכולנו להוריד אף אחד מהם. בשני סגן נשיא ארצות הברית מנסה לטאטא את האנטישמיות, בשלישי פסק הדין שחצה מדינה שלימה, ברביעי הפדיחה של הוליווד ואין כמו האישה הלא כל כך חכמה שהייתה שקועה במכשיר החכם שלה עד שהגיע הסוף המפתיע.

הסרטונים מתוך מדור 'קטנה ברשת' של מגזין עולם קטן

צביאל יהיה שם. ואתם?

אז אחרי כל מרדפי המכוניות, סגירות הכבישים והפקות הענק של הישיבות, הגיע אולפנת חמ"ד צביה הרצליה והוכיחה שמי צריך מיליונים כשאתה טובע בכישרון. נעים מאוד. צביאל. נער חמוד והזוי משהו שסובל מבעיה אחת: הוא מודע לכך שהוא מלך. אשכרה מלך. נהדר. משובח. שאפו גדול! מיועד למלכים ולנרקסיסטים בעלי שאיפות גדלות. אורך: 3:40. בעברית.

ישיבת חמ"ד נווה הרצוג – עם נסטי מוגז וים דפי גמרא

סרטון הכתרה נהדר וקצבי שהגיע למקום הראשון השבועי ביחד עם צביאל. מנימוקי חבר השופטים: קליפ ההכתרה הזה, ראוי לוי שילמד בכל מוסד ואולפנה וישמש מגדלור ולפיד של אש בדוגמא האישית: דפי גמרא, נסטי, ערכים וקצב אש. ביצוע מושלם! תדליקו את הרמקולים חזק, ממריאים. אורך: 3:35. בעברית. 

 

כשמייק פנס ניסה לטאטא את האנטישמיות.

אהבנו מאוד גם את סרטון ההכתרה של ישיבת חמ"ד צביה פתח תקווה. יופי של שיר עם גימור מושלם!

כשמייק פנס ניסה לטאטא את האנטישמיות.

גל חילולי בית הקברות בארצות הברית נהפך למגיפה. היהודים מוטרדים. זיכרונות מהעבר צפים ובין לבין אי אפשר שלא להתפעל מהנחישות של משטר טראמפ להראות ליהודים עד כמה הוא סולד מקולות אלו. לשיעורי אזרחות אודות סוגיית האנטישמיות האין סופית בעולם שפורצת דווקא בבירת העולם החופשי. אורך: 6:03. אנגלית עם תרגום.

והאוסקר הולך ל....אין דבר העומד מול החובבנות?

על הבימה החשובה בעולם, אחרי השקעות של מיליוני דולרים והכנות, הגיעה השבוע בטקס חלוקת האוסקר הפדיחה האנושית לרמות חדשות ונהפכה לשירה. מסתבר שהחבר'ה של הוליווד יכולים להתעלות אפילו על עצמם. נחמד לשיעורי חברה ולשאלות על 'יש מאבד עולמו ברגע אחד. אורך: 1:55. אנגלית עם תרגום.

18 חודשים. – משפט אזריה

זכאי. לא זכאי. משפט אזריה הגיע לתחנה האחרונה ואתם מוזמנים להצטרף להמוני בית ישראל, לתפוס את המראה הקרובה ולהתחיל ולהתיש את עצמכם בוויכוחי הבעד ונגד. קלאסיקה לשיעורי אזרחות וחברה. מיליון שאלות. תשובות בהמשך. אורך: 6:02. בעברית.

טפשים בלי הפסקה

ובכן, מדוע טפשות ומכשיר חכם לא הולכים ביחד? אולי כי קודם כל אפשר להירטב מזה. סרטון משעשע שמעביר את המסר 'אם הולכים לא מסמסים' באופן פנטסטי! אורך: 0:10. ללא מילים.

השארת תגובה