הכתריאדה

ההכתריאדה הגיע לנקודת הרתיחה לקראת הגראנד פינאלה בשבוע הבא ובפוטו פיניש הצליחו להשתחל פנימה עוד שני ישיבות מהחמ"ד: ישיבת תורה ומדע של מכון לב וישיבת 'דרכי נועם' פתח תקווה עם ביצועים שרק מוחות הזויים ויצירתיים ברמות קשות מסוגלות להגיע. בסרטון השלישי על הכאב מאחורי הסרטון שחרך את הרשת: "גשם גשם מטפטף". ברביעי אחד מהגדולים של ריטה פירסון וגיבורי הילדות החמישי מוקדש להורים העסוקים שלכם והקטנה לסיום מוקדש לדימוי העצמי שלכם.

הסרטונים מתוך מדור 'קטנה ברשת' של מגזין עולם קטן

פרומו הכתרה – מחזור יז יתמ"ל – ווסטאפ מחדר המורים

מופרע. מדויק. חד ומה שמצופה מכמה עפרונות מחודדים: שוב מקרה קלאסי של יצירתיות שמחפה על משאבים עם גימור משובח ושליטה בתוכנות עריכת הסרטונים והנה גם החבר'ה של ישיבת חמ"ד תורה ומדע עמוק בתחרות. נהדר. אורך: 6:00. בעברית.

חפשו בגוגל: פרומו הכתרה מחזור יז יתמל תשעז.

כמה טוב שבאת הביתה של 'ישיבת חמ"ד 'דרכי נועם' פתח תקווה

 

רעיון מבריק. ביצוע פשוט ומושלם. ובסוף הפאנץ'. נייס. אורך: 1:51.

חפשו בגוגל: פרומו מחזור כ' ד.נ.פ.ת.

גשם גשם מטפטף – השראה במגזר

אז אחרי שכל הארץ תפסה את הבטן, יש בכל זאת כמה נקודות לדיון שאפשר לקחת מהסרטון ששרף את הרשת: מדוע כל כך קשה לנו להכיר בעובדה שיחסית לעברית העגולה קצת שנשמעת מפי המורה במגזר הערבי, אנחנו לעומת זאת, אוכלים חצץ בעברית ולא יודעים כמעט מילה וחצי מילה? ומה בדבר המתודה הנפלאה שהמציאה המורה? איך כל אלו התאדו בין מסך הדבליות שאפף את הארץ? לשיעורי חברה ואזרחות. אורך: 4:04. בעברית.

חפשו בגוגל: "גשם גשם" מטפטף ערוץ 2

כל ילד צריך גיבור – קלאסיקה חינוכית במיטיבה

אמנם הופיע לפני שנתיים אבל לבקשת הקהל, קבלו שוב את אחד מהסרטונים היותר גדולים שנוצרו בשביל כל אנשי החינוך באשר הם. ריטה פירסון ז"ל, מביאה את החשיבות של דמות ומופת כמודלים לחיקוי עבור התלמידים. להתמוגג ולעוף. תפור על לחדרי מורים. אורך: 7:48. אנגלית עם תרגום.

חפשו בגוגל: Every kid needs a champion | Rita Pierson

כשההורים השאירו את הילדים על ממתינה

סרטון פשושי על הורים עסוקים שמרוב שהם רצו להגדיל את המשכורת ולהגיע לדירה, לא שמו לב על זמן האיכות היקר עם הילדים שלהם שהוצע בינתיים למכירה. להורים. נוגע. מרגש וקצר. אורך: 2:08. אנגלית עם תרגום.

חפשו ביוטיוב: אמא היתה בטלפון

בדיוק בדיוק כמו שאני ככה זה טוב

סרטון שמביא את השיר שכתב שי אור שגם הלחין. פשוט ועוצמתי על תפיסת החיים הנכונה שצריכה להיות לנו בקבלת עצמנו כמו שאנחנו. בדיוק. ר נחמן ור' זושא מתענגים בשמיים. אפשר להעביר שיעורים גדולים כהסבר לשיר הקטן גדול הזה. אורך: 4:17.  בעברית.

רמקולים חובה!

חפשו בגוגל: בדיוק בדיוק כמו שאני ככה זה טוב/ ילדי אדמה

השארת תגובה