דרכא נתיבות

תעודת זהות

שם המוסד: דרכא נתיבות

כתובת: הרב צבאן 12 נתיבות

טלפון: 08-9941424

מייל: ulpnet@gmail.com

דבר ועדת הפרס למנהל:

ניהול ומנהיגות חינוכית הינה משימה היונקת מתורת חיים, ומבוססת על שליטה במיומנויות ניהול מקצועיות המגדירות את תהליכי התכנון היישום והיעדים להשגה. מנהלים ומנהיגים רבים פועלים בתפקידם להשיג הרבה מעבר למוכר ולידוע, ובכך מגדירים את תפקידם כפורצי דרך, כמובילי שינוי, כמנהיגים למצוינות. בדרכם מובילים מנהיגי חינוך ליישום חזון אישי – חברתי - חינוכי, בשיתוף הצוות וקהילת בית הספר כולה. מנהיגות חינוכית פועלת בהווה מתוך ראיה ומחויבות לעתיד, בהעמדת הדורות הבאים באיתנות, בעוצמה, ובקומה זקופה.

"חינוך באהבה ובאמונה"

משה, מנהיגותך החינוכית יונקת את עוצמתה מהמסורת, בה משולבים יחד צלילים, דמויות וניחוחות מסורת בית אבא. החזון החינוכי שלך, כפי שניכר מעמיד את בית הספר כבית לתלמידיו, ומבסס את הקשר בין המורים והתלמידים על יחסי קירבה משפחתיים, וכל מורה הרי הוא כהורה לתלמידו. התפיסה הביתית מעצבת תהליך חינוכי ולימודי אישי לכל תלמיד, כשהמטרה היא צמיחה, הישגיות, והתמודדות מיטבית עם אתגרי החיים והאתגר הלימודי.  התהליך החינוכי נעשה בליווי אישי המביא את התלמיד לביטוי עצמי, לעצמאות, ולעיצוב דפוסי חיים ואורח חיים איכותי ומכובד. בית הספר מהווה תפאורה לסיפור אודות כוחה של המנהיגות להוביל סדר יום חינוכי חברתי משמעותי.

יחד עם התפיסה החינוכית הרי מנהיגותך המעצבת תרמה לפיתוח צוות ולפיתוח דפוסי חינוך והוראה במשך שנים, וניכר כי השיטתיות והיעדים להשגה, הביאו את התלמידים להצלחה מוכחת, בבחינות הבגרות. בוגרי בית הספר מבטאים מחויבות והכרת תודה לצוות ולך על יחס מכבד, וקשר משמעותי לאורך השנים.