פורים

שיראל:

רציתי לדבר על נושא.. האמת שהוא די חרוש , מקווה שתסלחו לי, אבל אני באמת חייבת לדבר עליו.

אז פורים הגיע וישבנו אני וחברותיי, בנסיון שמגיע לכל חבורה, למצוא תעסוקה הולמת לפורים. על האש, פויקע, סתם פק"ל בגבעות? אבל בין כל האפשרויות הבנאליות , קמה הצעה מפתה במיוחד. ללכת למסיבה ולהשתכר. להשתכר? " זה בסדר" אמרה חברה שלי "פורים. בפורים מותר" אז רציתי באמת ובתמים מתוך אי הבנה חמורה לשאול, אם פורים אז מותר?

אני לא יודעת מה אתכם, אבל כשפורים מגיע וההתרגשות באוויר יחד איתה מגיע המשפט "יאללה נו,פורים!" המשפט הזה חוזר ונשנה לאחר כל מחשבה שהיינו מבטלים אותה בהינף יד בכל שאר ימות השנה. אבל בפורים אנחנו האמת זורמים איתה באופן מיוחד. בגלל אולי המחשבה, שבפורים גם החוקים והגבולות ששמנו לעצמנו במהלך השנה עושים ונהפוך הוא ורוקדים איתנו בחג המיוחד הזה.

קרה לכם שראיתם מישהו או מישהי מהסניף אם תחפושת ממש לא ראויה, סחטיין על המקוריות אבל לא נראלי שככה הייתם הולכים במהלך השנה, והנפצים-ממש כיף איתם אבל לא היינו מכינים זיקוקים לשכן הקשיש בשאר ימות החול. ולגבי ההשתכרות- ילדים שנחשבים "ילדים טובים" ובאמת הבטיחו לעצמם, אני לא נופל בלחץ החברתי הזה, מרגישים שהם פשוט חייבים כי בפורים- חייב לשתות.

אז לא, לא חייב. ולא חייב לאבד את עצמנו בפורים.אומרים שפורים, למרות כל התחפושות והמסכות הוא החג הכי אמיתי שיש, אז תהיו כנים עם עצמכם. אם ככה באמת אתם רוצים להתנהג או אולי האווירה מאמה אתכם קצת? ואל תשכחו – להיות רק שמחים בפורים ועדיף מהלב 🙂

עשו לנו לייק בפייסבוק:

השארת תגובה