להיות שותף

בעוד כמה שעות ייפתחו שערי שמים ויתכנס בשנית הבית דין של מעלה לדון בגזר הדין. סרטון הפתיחה מוקדש ליום הגדול על בקשת הסליחה שלו.

בשני תחשפו לאחד הסיפורים המרגשים שתשמעו השנה. בשלישי תראו את אחד הפינישים מעוררי ההשראה שנראו על המסך. ברביעי  תחשבו מה אתם הייתם עושים בניסוי החברתי של הכסף. 

הסרטונים מתוך מדור 'קטנה ברשת' של מגזין עולם קטן

להיות שותף

 

מה העניין של הקב"ה עם ההקפדה הזו על הדקויות ומדוע באמת אלוהים נמצא בפרטים הקטנים? סרטון מהודק היטב שנוגע בנקודה בתמציתיות. מעלה ונותן זויות נוספות לקראת יום כיפור. מחטיבה ומעלה. אורך: 4:20. אנגלית עם תרגום

חפשו ביוטיוב: להיות שותף

כחייל היוצא בחופתו

 

אמו של החייל ארז דרעי לא זכתה להכניסו לחופה מאחר שנהרג. בחלום ביקש ממנה להכניס עבורו ספר תורה היות וגם ספר תורה מכניסים עם חופה. מכאן כבר לא נגענו. לפעילויות בתנועות נוער ולשיעורי חברה בעניין המשמעות של אין דבר כזה אין דבר כזה. אורך: 4:22. אנגלית עם תרגום.

חפשו ביוטיוב: A Dream Come True

 

הפסד שכולו ניצחון

רגע לפני סוף המירוץ כאשר הוא הריח כבר את הניצחון ראה אליסטר את אחיו מועד ונופל. הוא החליט לעזוב הכול וללכת לפי הלב שלו. אחד הרגעים היפים ביותר בשנה בספורט התחרותי. כדאי לקחת לפעילויות ושיעורים שמדברים על הדבר שחשוב יותר מניצחון דווקא בעידן שמקדש את המשפט: המנצח לוקח הכול. אורך: 1:56. אנגלית עם תרגום.

חפשו בגוגל: Commentator gets Emotional when Triathlete Alistair Brownlee help his brother to cross finish line

אז איך המוסר שלכם הבוקר?

בדרך לעבודה, אתם פתאום מגלים שמישהו רוצה לעקוץ ולגנוב כסף מאדם אחר. תכל'ס, תעשו משהו או שפשוט תשאירו את הצדק על ממתינה. סרטון נוקב שמעמיד לנו מראה. נהדר לפעילויות לקראת יום כיפור ובין אדם לחברו. אורך: 4:27. בעברית.

חפשו בגוגל: כמה רחוק תלכו בשביל כסף? ניסוי חברתי

השארת תגובה