איש ואישה זכו – על אהבה שאינה תלויה בדבר

נראה אתכם רואים את הסרטון הראשון ומצליחים להשאיר את העין שלכם יבשה. החיים מסתבר גם כאן, חזקים ועוצמתיים מהכול. בשני אנימציה של הרב זקס שמסבירה את הBDS. בשלישי על האקזיט של המדינה. ברביעי על המשפט המתוקשר של ביבי והעיתונאי יגאל סרנה ובקטנה לסיום: סרטון מקסים שמסביר מזוית ייחודית מדוע הטבעת מונחת בדווקא על הקמיצה.

הסרטונים מתוך מדור 'קטנה ברשת' של מגזין עולם קטן

איש ואישה זכו – על אהבה שאינה תלויה בדבר

הם כבר היו מאורסים ותכננו את ביתם ואז החלומות שלהם התנפצו על אבן. בריאותה של הכלה הוטלה בסכנה וכל ההורים דחפו להיפרד. למרות הכול וכנגד כל העולם החתן החליט שהוא הולך על האהבה הגבוהה ביותר שיש. כעבור 3 שנים החלימה ב"ה הכלה. הריקוד הבא של הזוג החרדי, ילך אתכם עד הקבר. באחריות. מחטיבה ומעלה. לסדנאות זוגיות ולכל מי שיש לו לב בשר. אורך: 2:25. ללא מילים.

הBDS חיים בסרט מצויר

אנימציה מושחזת של הרב יהונתן זקס שתסביר גם למתקשים מביניכם מדוע הBDS והחרם שהוא עושה על ישראל מסוכנים גם לעולם החופשי. חד. אוורירי ופעם אחת ולתמיד יעשה לכם סדר. לשיעורי אזרחות ולאנשים שאוהבים שיחות סלון. אורך: 6:03. אנגלית עם תרגום.

אז איך המוסר שלכם הבוקר?

בדרך לעבודה, אתם פתאום מגלים שמישהו רוצה לעקוץ ולגנוב כסף מאדם אחר. תכל'ס, תעשו משהו או שפשוט תשאירו את הצדק על ממתינה. סרטון נוקב שמעמיד לנו מראה. נהדר לפעילויות לקראת יום כיפור ובין אדם לחברו. אורך: 4:27 . בעברית.

חפשו בגוגל: Rabbi Sacks on the Boycott, Divestment and Sanctions (BDS) campaign

נוהגים אל המיליארד

קשה להישאר אדיש לאקזיט הגדול ביותר אי פעם שנעשה בישראל כאשר ענקית החומרה 'אינטל' רכשה את חברת מובילאיי בסכום הזניח של חמישה עשר מיליארד דולר. מעניין כמה באמת מתעניינים בדרך הקשה שעשתה החברה עד לאקזיט אחרי שהדי הזיקוקין התאדו באוויר. גאווה ציונית ומופת של נחישות. לשיעורי חברה אודות הדרך ארוכה ומסוכנת וכן על קפיטליזם, מיסים ושוק חופשי. מכיתות ו' ומעלה. אורך: 5:04.

חפשו בגוגל: מבט- עסקת הענק בתולדות ההייטק הישראלי

ביבי סרנה – כשחופש הביטוי מזומן למשפט

יגאל סרנה פתח פה בפיד שלו על ביבי ושרה והם מצדם החליטו להחזיר את חופש הביטוי מעבר לגבול. דיון מרתק ומעניין על אתיקה עיתונאית וזירות ההתגוששות החדשות של הרשתות החברתיות שעדיין מחכות שהחוק יצא מההלם שלו ויישר איתם קו. על חופש הביטוי, לשון הרע והעובדות שנהפכו לחלק השולי בסיפור. לשיעורי אזרחות. מחטיבה ומעלה. אורך: 0:59. עברית עם תרגום.

חפשו בגוגל: מבט – נתניהו תובע דיבה את העיתונאי יגאל סרנה

מעשה בקמיצה ובטבעת נישואין

מעבר להסברים המקובלים, הנה עוד אחד מקסים מדוע טבעת הנישואין מונחת על הקמיצה. סרטון קצר שיעניק לכם עוד כמה נקודות כאנשים מעניינים ויודעי חן, שמבינים את הסיבות האמיתיות והמסתוריות לדברים שהולכים ומלווים אותנו ביומיום אולם אנחנו לא תמיד חושבים מאין הם התחילו. לכולם ובעיקר למאורסים. אורך: 0:52. אנגלית עם תרגום.

השארת תגובה