בשירות הוד מלכותה

אז כמה מכם שמעו את הנאום של ראשת ממשלת אנגליה תרזה מיי? הסרטון הראשון מוקדש לאחת הנשים החזקות בעולם שגילתה קבל עם איך מעדיפה את כוס התה שלה. השני ואחד הטובים על הצרכנות הסמויה ועבודת הצוות של שמביאה לנו חברת 'פפסי'. השלישי, על הסולידריות הכיתתית, הרביעי על אדם כלבו והגורל, החמישי על עולם היוטברים ובקטנה לסיום הכלב מכה שנית רק הפעם עם אלכוהול מוגז.

הסרטונים מתוך מדור 'קטנה ברשת' של מגזין עולם קטן

בשירות הוד מלכותה

 בעוד כותרות העיתונים נמרחו בגועל הצבוע הזה שקוראים לו 'החלטת האו"ם' ואווירת הנכאים  בארץ הייתה בטעם מריר מלוח בגלל ש'האום אמר', נשכח לו אחד מקטעי הציונות המרשימים ביותר שנאמרו בידי דיפלומט זר, שלא לומר דיפלומטית. 17 דקות של הנאה צרופה. לשיעורי תקשורת על חשיבה ביקורתית וקביעת סדר היום במדינה. מחטיבה ומעלה. אורך: 17:13. אנגלית עם תרגום.

חפשו בגוגל: Prime Minister Theresa May addresses CFI Annual Business Lunch 2016

 

טעם החיים

ללא ספק אחד הסרטונים הטובים על עבודת צוות, ערמומיות וחשיבה מחוץ לקופסה. המסר הסמוי שכול זה קורה רק בעזרת שתיית 'פפסי מקס' הופכת את הסרטון הזה לחשוב הרבה יותר. נהדר לשיעורי חברה ולדיונים על צרכנות נבונה. מחטיבה ומעלה. אורך: 0:47.

 קשה למצוא אותו. לכו בהתאם להוראות: חפשו קודם כל את הערוץ: Tal Ninja לאחר מכן בצד שמאל תראו: Team Work

חברים

 אין מחנך ביסודי שלא מכיר את הסיטואציה שבה הכיתה מואשמת במשהו ובמקום לכפות אחד על השני כל התלמידים פוצחים בפסטיבל האשמות קולקטיבי. שנון. חד. מדויק. קצר ותכליתי. לפעילויות ושיעורי חברה על בריחה מאחריות וסולידריות. מכיתות ה' ומעלה. אורך: 1:00. באנגלית.

חפשו בגוגל: funny Team work ….lolzz

אדם ובהמה

מכירים את הטיפוסים שנהנים להטריף כלבים? אז עכשיו יש להם גם סרטון. מסר חזק לחיים וכל כך נכון. על גלגל שמסתובב לו בעולם. מכיתות ו' ומעלה. אורך: 1:22. ללא מילים.

חפשו בגוגל: Carpark from Birdbox Studio

היוטברים – העולם האחר

רוב אנשי החינוך לא מכירים אותם, אבל מוטב מאוחר. סקירה של עשרת היוטברים המובילים בעולם, הכסף שהם עושים וההשפעה האדירה שיש להם על השיח ברשת. לשיעורי תקשורת וחברה אודות העולם החדש. למורים. אורך: 6:07. בעברית

חפשו בגוגל: העשירייה הפותחת : היוטיוברים שמרווחים הכי הרבה $$$

מזל של כלב

שוב פעם כלב רק הפעם עם סוף מפתיע. על השלימזל  והכלב שנכנסו לבר. אחד יצא בעצמו. השני נזרק. וזה לא מה שחשבתם. תפור כפתיחה לפעילויות ולשיחות על ההשתדלות שלנו בחיים. אורך: 2:11. ללא מילים.

חפשו בגוגל: Bird Box Studio. ואז בערוץ עצמו: Pub Dog

השארת תגובה