רגלי המלך החדשות

ואז המועמדת הדמוקרטית, הילרי קלינטון נפלה ווושינגטון נבוכה. סרטון הפתיחה שלנו מוקדש לפילוסופיית הזיוף האמריקאי. בשני, מנת הסוכר השבועית – 'ארטיק אננס'. בשלישי נבין מה ההבדל בין לעיסת משפטי מוטיבציה לבין צפייה בדבר האמיתי. הרביעי מוקדש למורים שמדברים עם ולא מדברים אל ובקטנה לסיום תקשיבו לקוסם שמדבר על הקסם שייקח את התקשורת שלכם למקום שתמיד רציתם.

הסרטונים מתוך מדור 'קטנה ברשת' של מגזין עולם קטן

רגלי המלך החדשות

 חפשו בגוגל: Hillary Clinton Stumbles And Falls, Escorted Into Van After Abruptly

אחרי אירוע לציון ה11 בספטמבר הילרי, שסחבה איתה דלקת ריאות התמוטטה לעיני כל העולם. בארצות הברית הגיבו באיפוק יחסי לנוכח גל הדרמטיזציה שפגע בעיתוני ישראל. עוד אנקדוטה מעניינת שממחישה מצוין את פסגות עיוות הפרופורציות המובנה של התקשורת שלנו. חומר גלם נהדר לשיעורי תקשורת ואזרחות בסימן הזיוף והדברים החיצוניים שעל פיהם מערכות בחירות קומות ונופלות. מצוין גם לשיעורי חברה על קידוש העטיפות וההשקעה המרובה של הנראות במירוץ האמריקאי. מכיתות ו' ומעלה. אורך: 0:40 שניות. ללא מילים.

 

ארטיק בבית המדרש של החיים

למידה היא הרבה יותר מתארים.הסרטון המקסים הבא ממחיש זאת בדרך המתוקה והאוורירית כמיטב מסורת הסרטונים היפנים. או שהם סינים. מכיתות ד' ומעלה. אנגלית עם תרגום. אורך: 3:45. ותודה למורה עומר ויסבלום.

חפשו בגוגל: ארטיק אננס – מסר חינוכי לילדים, הורים ומחנכים

לאכול את הסקפטיות עד הסוף – יוגה כמו שלא הכרתם

 

היוטיוב מוצף בחומרי לעיסה שמוגשים לכם כסרטוני מוטיבציה. החכמה היא כמובן לדלות בינות לנהרות הטראש את הטובים והאיכותיים שמציעים משהו אחר. הסרטון הבא משתייך לגמרי לז'אנר המשובח. על מהפכות בחיים, החלטות פורצות דרך ואמונה בעצמי. מתאים כפתיחה לסדנאות מודעות עצמית. אורך: 9:20 . אנגלית עם תרגום.

חפשו בגוגל: Arthur's Transformation (Extended Cut) – Never, Ever Give Up!!

דברו אל. לא עם. – למורים

אין מורה שלא מכיר את הרגעים בהם אתה מותש ופתיל הסבלנות שלך מתכופף. בסרטון הבא, נראה את ההשלכות המעשיות המבדילות בין המורים שמדברים אל התלמידים שלהם לבין המורים שמדברים עם התלמידים שלהם. חד. עשוי טוב ועושה את העבודה. מומלץ לסדנאות לחדרי מורים ולהגיש בטמפרטורת האקלים הבית ספרי. אורך: 3:43. אנגלית עם תרגום.

חפשו בגוגל: "דברו איתנו, לא אלינו"

הקסם בתקשורת

הקוסם בריאן מילר בהרצאת טד קצרה על איך לקחת את עולם הקסמים ולהכניס אותו לתקשורת הבין אישית שלנו. מרענן. שונה ושוטף. להורים. תלמידים. ואנשים שאוהבים אנשים. אורך: 11:22. אנגלית עם תרגום.

חפשו בגוגל: הקסם שבחיבור

השארת תגובה