האמזונס של נחלים

אחרי שחשבנו שכבר ראינו הכול עם סרטון ההכתרה של אולפנת חמ"ד 'צפירה' הגיעו החבר'ה של ישיבת חמ"ד 'נחלים' ובעצם הסבירו לנו למה ב'הכתריאדה' הזו הדבר הבטוח ביותר הוא חוסר הוודאות: רעיון מבריק וגימור משובח ופתאום משום מקום 'נחלים' נהפכו לסוס השחור של המרוץ שלנו. בשני, סרטון מופלא ומרגש על התינוק שכולם כבר התייאשו ממנו, בשלישי תובנה גדולה לחיים מילד קטן, ברביעי פרודיה נהדרת של 'הכול שפיט' על בג"צ ומנגנון השיפוט שלו ובקטנה לסיום ניסוי חברתי על יכולת ההכלה האמריקאית בעידן של פוסט טראמפ.

הסרטונים מתוך מדור 'קטנה ברשת' של מגזין עולם קטן

האמזונס של נחלים

יצירת מופת שנונה של מחזור נט בנחלים שמאפשרת בפעם הראשונה בהיסטוריה הצצה תקדימית לשבטים האבודים ולאורחות חייהם הפראיים. צילומי התקריב המיוחדים שהצליחו לתפוס את השמיניסט בסביבתו הטבעית יזכו ככל הנראה את הצלם בתחרות צילומי ה'נשיונאל ג'אוגרפיק' השנתית. אזהרה: לא לבעלי לב חלש, נשים בהריון וחמשושים שאמורים להמשיך ולשרוד בג'ונגל הזה. שאפו נחלים! אורך: 4:58. אנגלית עם תרגום.

חפשו בגוגל: פרומו הכתרה מחזור נט נחלים

חומות של תקווה – גרסת החיים

ללא ספק אחד מעשרת הסרטונים המרגשים שנצפו במדור ובעצם כל מילה מיותרת:

סיפורו של 'הופ' תינוק חמוד וקטן שננטש ע"י הוריו בגלל שחשדו שהוא מכשף. למזלו אנג'ה פגשה אותו ומכאן החיים משאירים אבק לאגדות הגדולות ביותר. מדהים. נוגע. מרגש. הממתק שיהפוך לכם את כל הסופ"ש לנעים ואנושי יותר. מחטיבה ומעלה.

אורך: 1:42. אנגלית עם תרגום.

חפשו בגוגל: TWO YEAR OLD BABY ABANDONED OVER FEARS HE WAS A WITCH

הילד שמכר את האייר ג'ורדן שלו שלו

דקה של השראה עם ילד חביב וחכם שמצליח להסביר בפרק זמן קצר תפיסה חינוכית שלימה. מדויק. חד ואוניברסלי: מומלץ לשיעורי חברה וכן לסדנאות הורות. מכיתה ו' ומעלה. אורך: 1:00. אנגלית עם תרגום.

חפשו בגוגל:  Kids made fun of his fila sneakers and he had some words for them

בימי שפוט השופטים

מערכון סטירי של חברי 'הכול שפיט' על תפיסת העולם של בג"צ ונפלאות האקטביזם השיפוטי. אחרי שתסיימו לקלף את החלק ההיתולי, תגיעו לשלב השאלות הנוקבות שישאיר גם אתכם עם עננים בצורת סימן שאלה באוויר. לשיעורי אזרחות. מחטיבה ומעלה. אורך: 3:15. בעברית.

חפשו בגוגל: הכל שפיט – פרק 4 – בג"צ

הפתיל של הדוד סם

 

ניסוי חברתי שנועד לבדוק האם הפתיל כלפי אנשים המזדהים עם נשיא ארצות הברית נאור ארוך ומכיל יותר מאשר מצביעי טראמפ. על גבולות הפרובוקציה ויכולת הסובלנות האנושית. לשיעורי אזרחות. מחטיבה ומעלה. אורך: 2:08. באנגלית

חפשו בגוגל: Trump Supporter Harassed Walking Around NYC – Social Experiment

השארת תגובה