כשמערכת החינוך בעולם מתייצבת למשפט

אם אין לכם שום קשר לחינוך, ילדים, יצירתיות ואמת ושקר אז אתם יכולים לדלג על הסרטון הבא. אבל אם בכל זאת בא לכם בחמש דקות להבין למה לכל תלמיד יש שם, אתם חייבים לראות את פרינס EA, ששוב פעם עף על עצמו והפעם לגמרי בצדק. בסרטון השני, ברכת הכהנים המפורסמת של לאונרד כהן, השלישי והרביעי מוקדשים לאחד האנשים שתחשבו מה היה קורה לאנושות אילו היה שניים ממנו. החמישי, לרוכבי האופניים ולאלו שרוצים לצאת מהאפרוריות היומיומית של החיים ובקטנה לסיום הבאנו הפעם את סרטון הגמר של אולפנת החמ"ד 'להבה': כל כך אמיתי, תמים ואם רק היה כל סיפורי הרווקות היו נגמרים כך.

הסרטונים מתוך מדור 'קטנה ברשת' של מגזין עולם קטן

כשמערכת החינוך בעולם מתייצבת למשפט

איינשטיין אמר פעם: "כולנו גאונים, אבל אם תשפוט דג לפי היכולת שלו לטפס על עץ, הוא יחיה את שאריו ימיו באמונה שהוא טיפש". קן רובינסון עשה קריירה נאה למידי מההוכחות הרבות שלו לכשלים במערכת החינוך אצל Prince Ea  זה נגמר בחתיכת קליפ, אבל איזה דבר יצא לו. לנער היטב ולהגיד בטמפרטורת החדר לחדרי מורים, תלמידים וכפתיחה לדיונים אודות מצבה של המערכת החשובה ביותר בעולם. נפלא. מתיכון ומעלה. אורך: 5:33. אנגלית עם תרגום

חפשו בגוגל: העם נגד מערכת החינוך: הלימוד של ימינו עומד למשפט

הכהן לאונרד

סוף ההופעה של לאונרד כהן בישראל, רמת גן, עשרות אלפי אנשים. ואז הגיע ברכת הכהנים שריגשה את כולם. הכי יידשקייט שיש. לפעילויות חבריא ב' על גאווה יהודית, ותסביכי נחיתות למיניהם. אורך: 2:55. אנגלית עם תרגום

חפשו בגוגל: לאונרד כהן בישראל- ברכת הכהנים 24.9.09 Leonard Cohen in Israel

המופע של דונלד

מה לא אמרו על הנשיא האמריקאי הראשון שככל הנראה ועדת הקבלה של הישוב שלכם הייתה מעיפה אותו מכל המדרגות. התקשורת העדיפה להפוך אותו לדחקה הלאומית תוך אימוץ המוני של הילרי והעדפתה הברורה. זה נגמר באחד מהימים השחורים שלה ושאחרון הסוקרים יכבה את האור. לשיעורי אזרחות בעניין הכוח של הדיקטטורה (הבנרנז'ה התקשורתית) הדמוקרטית ביותר שיש, ולשיעורי תקשורת על האתיקה,חוסר הגבולות שיוצרים מציאות מדומה והניתוק המרהיב של התקשורת מפעימות העם. מכיתות ו' ומעלה. אורך: 2:27. אנגלית עם תרגום.

חפשו בגוגל: דונלד טראמפ צוחק על התקשורת השמאלנית

הדייט ה257

רועי, רווק מתבגר מוצא את עצמו כך באמצע החיים עם עוגת יום הולדת. נר ושעון חול שלא מפסיק לדפוק. אחרי שהספיק כבר לפסול מאות רווקות והוריד להם את דירוג האשראי, הוא מתחיל להרהר שאולי אולי זה בכלל הוא. למרות הסוף השמאלצי משהו בנגיעות נאיביות חריפות, יש כאן בהחלט חומרים ראויים. לאנשים ששכחו מה זה לבד ולאלו שרוצים. אורך: 15:42. בעברית.

חפשו בגוגל: סרט גמר אולפנת להבה דייט 297.

לרכב עם הרוח

בכל רגע נתון התחושה שהסרטון הנהדר הזה גורם לך הוא לחכות להתרסקות הגדולה של רוכב האופניים שמשום מה, ממשיך לעוף ולרכב בין הרים וסלעים כאילו אין מחר. מצלמת הגו פרו תגרום גם ללב שלכם לדפוק כאילו הרגע הוא נפל לחבית מלאה קפה שחור. חזק. לאנשים שאוהבים לעצור מהיומיום ולהצמיח כנפיים. חובה להסביר לפני כן שאין לנסות זאת במציאות. אורך: 1:25. ללא מילים. מוקדש לאיתן אורבך – הרוכב והאגדה.

חפשו בגוגל: Antoine Bizet’s HUGE Double Backflip Makes Rampage History

השארת תגובה