קטנה ברשת לפרשת וירא

חברות ביטוח נשמעות לנו לפעמים כעוד דרך לבטא את המילה 'אפור'. אחרי הפרסומת הבאה תבינו שהחומרים הנכונים מגיעים לאנשים הנכונים, דברים גדולים קורים דווקא במקומות הכי צפויים. בשני ומיוחד לאנשי חינוך נאום מלא בהשראה של חן מילר. בשלישי ניסוי חברתי שידביק לכם את הדימוי העצמי מחדש. ברביעי מפס הייצור הנהדר של 'כאן' האם העניים טיפשים יותר ובקטנה לסיום: סיפור החקלאי שילך אתכם הרבה אחרי שתסיימו למסגר את העלון הזה.

הסרטונים מתוך מדור 'קטנה ברשת' של מגזין עולם קטן

1. הורים לא בוחרים

לא כל הילדים נולדים להורים עשירים ומוצלחים. או כך הם לפחות חושבים. בסרטון הבא תגלה הילדה לאבא שנראה במבט ראשון כמסכן משהו, שלפעמים הזהב נמצא ממש לידך, הוא רק מחכה שתגלה אותו. מומלץ לדיון אודות המשקפיים שדרכם אנו מעריכים את העולם. מכיתה ה' ומעלה. אורך: 3:03. קוריאנית בתרגום לעברית.

2. המורה שלמדה לכתוב

קפסולה מעוררת השראה על חן מילר, שהתחילה כילדה שקצה המנהרה נראה לה כארץ המובטחת עד שנהייתה מורה בעצמה. נוגע. מרגש ובדיוק מהחומרים שתרצו שהמורים של הילדים שלכם יהיו עשויים מהם. לחדרי מורים ולאנשי חינוך. אורך: 4:05. בעברית.

3. אתם הרבה יותר מוצלחים ממה שאתם חושבים

כולנו מתמודדים עם ביקורת עצמית. חלקנו לפעמים הולכים בגללה לאיבוד. בניסוי החברתי המסקרן הבא, בדקו עד כמה טבע האדם הולך רחוק עם העניין הזה. נהדר לשיעורי חברה ולפעילויות בסניף. מכיתה ו' ומעלה. אורך: 2:50. אנגלית עם תרגום.

 

4. סיפור החקלאי

זכיתם במיליון דולר בלוטו? נהדר? אולי. המכונית עם כל הדברים החשובים לכם נגנבה. מבאס? אולי. סיפור מיוחד שמתלבש על חיי היומיום שלנו והתגובות המידיות שאנחנו אוהבים להלביש להם. על אפקט הקרחון שנוגע לכולנו. מתאים לכולם. אורך: 2:59.

 

ראיתם סרטון ייחודי שיעניין את כולם?
אתם מוזמנים לשלוח למייל:  
avinoam811@gmail.com

 

השארת תגובה