לתת כמו הפרחים

 קחו 4 דקות ותפרגנו לעצמכם את הסרטון הראשון על עץ התפוחים. המוח שלכם ושל התלמידים שלכם יעוף. באחריות. בשני, תיעוד מרגש ונדיר שנתפס בעין מצלמת הקסדה של כבאי על סולידריות חברתית וגבורה. בשלישי ללא תקנה, סרט חשוב ביותר על הטרדה מינית מתלמידי ישיבת 'נווה שמואל', ברביעי טד קצר ונהדר על ניהול זמן נכון ובקטנה לסיום: עוד סרטון קצר ומדויק שיעזור לחברים שלכם בהגברת הביטחון העצמי שלהם.

1. עץ התפוחים. לתת כמו הפרחים.

 

המון תמונות, מסרים, חוויות ובומים בסרטון המשובח הזה, אבל יש כאן חומר נהדר לדיונים על החיים, התפקיד שלנו וכל הסיפור האנושי. ואולי בעצם התרגלנו להיות רובוטים מונחי מטרה שיודעים מה הם רוצים בכל שלב בחייהם ומנסים בדרך לחלוב מהעולם כמה שיותר? עצוב? משעמם? מחויב המציאות? לכו על זה. למורים, מדריכים והורים. אורך: 3:49. מכיתה ו' ומעלה. אנגלית עם תרגום.

2. להשליך את החיים ולתפוס אותם בפעם אחת

 

תיעוד מיוחד על חילוץ משפחה שנלכדה בשריפה שפרצה בג'ורג'יה בארצות הברית מלפני שבוע. בשלב כלשהוא ההורים מבינים שהם חייבים לזרוק את הילדה לעבר הכבאים בכדי להציל אותה. לא תוכלו להישאר אדישים. על הרגעים הקטנים שמזכירים לנו עד כמה החיים גדולים. על הקרבה גבורה ומקומם בחיי היומיום שלנו. מחטיבה ומעלה. אורך: 1:12. ללא מילים.

3. ללא תקנה

 

לא אוהבים לדבר על הנושאים האלו כי למה זה טוב ומי צריך בכלל לעורר שדים ולהעיר פילים אבל מסתבר שבכל זאת יש אנשים שהולכים עם האמת שלהם ובדרך מעוררים למודעות חשובה למלחמה בעניין. סרטון הגמר של תלמידי ישיבת 'נווה שמואל' על תלמיד בישיבה תיכונית שטוען שהוא הוטרד מינית על ידי ראש הישיבה. הבן של ראש הישיבה הוא חברו הטוב, מה יעשה הדבר למערכת היחסים בניהם (מהאתר). לתלמידים. הורים. מדריכים. ומה שביניהם. אורך: 9:36. בעברית.

4. איך להספיק יותר בכמה שפחות?

 

שאלת מיליון הדולר שנוגעת לכולנו: איך לנהל את הזמן שלנו נכון ולהפוך אותו לאטרקטיבי יותר? תתחילו בזה שתשקיעו חמש דקות לטובת העניין. תכליתי. ממוקד. נוגע בנקודה. לכל מי שאוהב צמיחה ורוצה ליעל את התפקוד היומי שלו. אורך: 5:09. אנגלית עם תרגום.

קטנה לסיום - איך לאהוב את מה שאתם רואים במראה

לא, זה לא קשור לגוף שלכם אלא למה שאתם חושבים עליו. אז אם אתם מרגישים שתתקשו לנאום ב'מדיסון סקוור גארדן' לפני שישים אלף איש, ואתם לא מעריצים את עצמכם, הסרטון הזה בשבילכם. חמש דקות, וגם אתם תתחילו לצפות להצבת פסל בדמותכם בצורת האדם החושב במקום הטוב ביותר בעיר. נהדר לאנשי חינוך שרוצים להבין יותר איך עובד ומתפקד מנגנון הביטחון האנושי. אורך: 4:16. אנגלית עם תרגום.

ראיתם סרטון ייחודי שיעניין את כולם?
אתם מוזמנים לשלוח למייל: avinoam811@gmail.com

השארת תגובה