שומרים על הילדים

לכבוד שבוע מוגנות קבלו שלושה סרטונים מטלטלים ונוגעים בעצבים הרגישים ביותר שיש. בראשון, על ילדים שקוראים לראשונה טוקבקים שקיבלו ליד ההורים שלהם. בשני ניסוי קשה לצפייה של קובי פירסון ובשלישי סיימון סינק המדויק נותן סימנים בדור המיליונים אבל בקלאס. ברביעי על הסיגרים והוויסקי, המנהיגות וההשראה של סר ווינסטון האגדי ובקטנה לסיום: סוף סוף אחרי שנים של חיפושים, גם אתם תוכלו לזכור איפה הנחתם את המשקפיים ומתי חל יום ההולדת של הבן אדם האהוב עליכם בעולם.

1. סרטון הפתיחה שלנו נוגע וחזק במיוחד: שומרים על הילדים – גם ברשת

 

 הפקה משובחת במיוחד של ' איגוד האינטרנט הישראלי'.

סרטון עוצמתי במיוחד על הורים שהביאו להם לקרוא בפעם הראשונה את ההודעות והטוקבקים שילדיהם מקבלים ברשתות החברתיות- וככה הם הגיבו. חזק. מטלטל. מעביר את המסר נהדר. מחטיבה ומעלה. אורך: 4:03 . בעברית עם תרגום.

2. הסכנה ברשתות החברתיות – קובי פירסון. מתורגם

 

 ניסוי נהדר ומטלטל של קובי פירסון הכריש שלא לוקח שבויים ומתחיל הכי חזק שיש ואז מגביר את הקצב. סרטון קשה לצפייה, חזק, מזעזע אבל מה? תהיו בטוחים שהוא יעשה את העבודה.

 

מצריך במיוחד צפייה מוקדמת של המחנך אם אפשרות לצנזור אי אלו קטעים.

 

מחטיבה ומעלה. אורך: 6:52 .אנגלית עם תרגום.

 

 

3 . דור המילניום

 

כככל הנראה השיחה שנחשבת לטובה ביותר היום באינטרנט בכדי הבין את דור המילניום:

הרגלי צריכה, תפיסת עולם, מבנה המוח, התנהגויות, ניואנסים וכל מה שאתם צריכים בכדי להבין יותר טוב מה נסגר עם הדור הכי מבטיח ומכור שיש

 

לחדרי מורים. להורים. תלמידים ולמדריכים שרוצים להבין איך הסיפור עובד. אורך: 15:25 אנגלית עם תרגום.

4. שעה אפלה – קפסולה גרעינית של מנהיגות

 

טריילר מתומצת שמעביר את הקטעים החזקים מהסרט 'שעה אפילה' על הרגעים והנוקודות המכריעות של אחד מהמנהיגים הגדולים שידע העולם: וינסטון צ'רצ'יל. מושלם לשיעורי היסטוריה אבל גם לסדנאות העצמה ומנהיגות. על קבלת אחריות. אמונה תקווה מלחמה והצורך בזהות וחירות. התחלה נהדרת בכדי לעורר את העניין של מלחמת העולם השנייה. מכיתה ה' ומעלה. אורך: 2:35. אנגלית עם תרגום. 

קטנה לסיום:

תכירו את דן בראון, אומן מחשבות בריטי שטוען שגם אתם תוכלו לשפר את הזיכרון באופן מופלא בתוך שבוע אחד בלבד דרך שיטה שנקראת: 'פוטוריניג'. אז אם גם אתם לא זוכרים איזה סרטון היה בקטנה ברשת לפני חודשיים וחצי, הסרטון הזה תפור בדיוק עליכם. לכולם, מלבד אנשים שרוצים לשכוח. אורך: 14:33. אנגלית עם תרגום.

 

ראיתם סרטון ייחודי שיעניין את כולם?
אתם מוזמנים לשלוח למייל: avinoam811@gmail.com

השארת תגובה