כל המצילה

מה קורה כשאתה פוגש את האדם שהצלת את החיים שלו? על אחד מהרגעים המזוככים ומלאי המשמעות והסיפוק בעולם בסרטון הראשון. השני סרטון מעורר מחשבה על שיימינג ברשת והתפקיד של ההורים שלנו. השלישי והרביעי מוקדשים לאמפטיה שמתגלה בחיים שלנו ובקטנה לסיום: קבלו את פרומו ההכתרה הראשון של אולפנת אמי"ת נגה ומה נאמר לכם?                  יצאו תותחיות אש.

1. כל המצילה

 

 

אדל בספלוב נפגשת עם האיש שהצילה את חייו דרך תרומת מח עצם. מרגעי ההתעלות הבודדים הללו שמעלים אותנו מעל לעומס ומטלות היומיום ומפוצצים אותנו בהשראה ונתינה. על סולידריות חברתית והסיפוק בחיים. מרגש. מכיתה ה' ומעלה. אורך: 2:08. בעברית. 

 

2. שיימינג – זה יכול לקרות גם לילד שלכם

שבוע מוגנות ברשת של המשרד הסתיים, אבל התובנות ממשיכות להדהד גם אח"כ. אמנם סרטון פרסומת של בזק, אבל בחייאת, יצא להם משהו ליגה. על זיהוי מצוקות של ילדים, אחריות וחובת ההתערבות של ההורים. מדויק, נוגע, מעורר. מכיתה ה' ומעלה. להורים מורים ותלמידים. אורך: 1:03. בעברית.

3 . שיעור באמפתיה

סרטון נהדר של אחד מהכוכבים העולים של סרטוני התוכן בעולם מאיר קיי. על זויות שונות והכלה אחת. תפור לשיעורי חברה, למורים ותלמידים. אורך: 1:47. אנגלית עם תרגום.

4. למורים – חיוך אחד, עולמות שונים

 

 

אין תלמיד שלא זוכר את המורה הקשוח שכולם פחדו ממנו ולעומתו את המורה שאהבנו והערצנו. על הכוח והעוצמה שיש בגישות השונות. מיוחד לחדרי מורים. אורך: 3:43. אנגלית עם תרגום.

קטנה לסיום: ההכתריאדה חוזרת: אולפנת נגה – עשיתי.

קבלו את סרטון פרומו ההכתרה הראשון שלנו:

 

אולפנת נגה הביאו ביצירתיות, פמיניזם הומור וקלאס. שאפו גדול! מחכים לתגובה של הישיבות שבינתיים, למרות כמה פרומואים טובים, טרם הגיע אחד שיסתכל לפרומו ההכתרה של נגה בלבן של העיניים מבלי למצמץ. עשיתי עשיתי. לכל אולפנה שרוצה לקבל שיעור בחינם: איך מכינים פרומו הכתרה טוב. אורך: 3:02. בעברית. לא לשכוח בוקסות בפול ווליום.

ראיתם סרטון ייחודי שיעניין את כולם?
אתם מוזמנים לשלוח למייל: avinoam811@gmail.com

השארת תגובה