כסף לא הופך אותך לעשיר. הגישה שלך כן

 כל כך קצר ובכל זאת מדויק וחד: הסרטון הראשון שלנו מביא לנו את האיש העשיר בעולם תוך צפייה ותיעוד אמיתי של חכמת חיים פשוטה ועמוקה. בשני על תאומות שננטשו בארגז, הופרדו ונפגשו מחדש. בשלישי על תופעת הבת מצווש, הרביעי והחמישי קלאסיקה משאבבניקים ובקטנה לסיום – ההכתריאדה: שבוע שני ברציפות שהאולפנות משאירות אבק לכל העולם עם סרטון ההכתרה המבריק של אולפנת ישורון

1. כסף לא הופך אותך לעשיר. הגישה שלך כן.

 

נטול חפירות מיותרות ואכילת ראש, קבלו את הסרטון הקצר הזה שמעביר את המסר נהדר: ישנם אנשים שיש להם כסף. וישנם עשירים. דבש נוזלי וסמיך לשיעורי חברה וחינוך ולפעילויות הדרכה. מכיתה ה' ומעלה. אורך: 1:30. אנגלית עם תרגום לעברית.

2. יום אחד זה יקרה

רק כשרואים אותן יחד מבינים שאי אפשר היה לחשוב אחרת. אבל מיה ואלכסנדרה, תאומות שננטשו עם לידתן, בארגז קרטון ברחוב בסין – נמסרו לאימוץ בנפרד ומצאו את עצמן גדלות ביבשת אחרת – זה קרה אחרי שהשלטונות בסין שמרו בסוד את היותן תאומות זהות- רק מפגש מקרי של אמהותיהן ביום האימוץ הוביל כעבור 8 שנים לאיחוד המרגש. (מתוך הערוץ). נהדר עם הרבה נקודות לדיון אודות הגורל והאפשרויות שלנו בחיים, כמו גם האכזריות והמין האנושי. מחטיבה ומעלה. אורך: 5:19. אנגלית עם תרגום.

3. מי צריך איכות כשיש לך כסף?

על אחת מהתופעות המרתקות והעצובות משהו בארץ: הפקות ימי ההולדת והבת מצווש היוקרתיות ששואבות מההורים משאבים הרבה יותר גדולים ממה שבאמת יש להם. לחדרי מורים ולתלמידים שרוצים להבין את עומק התופעה. תפור לשיעורי חברה ולשיעורים בכיתות שאמור להיות לבנות בת מצווה. מכיתה ו' ומעלה. אורך: 12:19. בעברית.

4. את הבת של רש"י?

אז מה אתם אומרים על לימוד תורה לנשים? אחת מהסצנות הידועות מהסדרה: 'שאבבניקים'

על נורמות חברתיות ותהליכי התפתחות בחברה שמשתנה כל הזמן. מכיתה ז' ומעלה. אורך: 2:10. בעברית.

.

5. היית שולח את הבן שלך לצבא של דתיים?

נקודה שונה משהו ממה שכולנו מכירים אודות סוגיית גיוס החרדים לצבא. בהתחלה יראה לכם פשטני משהו. תעברו שוב וגם אתם תגלו את העוקץ. לשיעורי אזרחות וחברה. מכיתה ז ומעלה. אורך: 1:21. בעברית.

קטנה לסיום - הכתריאדה.
לא יאמן היא אמרה לו לא אף בן לא נכנס לפה – פרומו הכתרה ישורון

האמת שהגיעו הרבה סרטוני ישיבות ומוסדות חינוכיים, אבל גם השבוע הבנות עשו בית ספר לכולם מצד היצירתיות והמקוריות שלהם: אולפנית ישורון בפרומו הכתרה שמחמם מנועים ומעלה את הרמה לקראת המשך התחרות. שאפו בנות! אורך: 3:25.

ראיתם סרטון ייחודי שיעניין את כולם?
אתם מוזמנים לשלוח למייל: avinoam811@gmail.com

השארת תגובה