צא מעצמך!

איך אפשר לראות כיתה שלימה שמתגייסת וקונה קלנועית לחבר שלה ולא להתרגש? הסרטון הראשון מוקדש למלאכים הנפלאים של כיתה ז' 'אמית מעלה אדומים'. בשני על המילים שנגמרו בעקבות הטבח בבית הספר שהתחולל השבוע בפלורידה בארצות הברית, בשלישי עוד מיזם נפלא שמנציח את האהבה, ברביעי מדוע אנחנו לוחצים ידיים ובפרק ההכתריאדה שלנו: סוף סוף סרטון נוטף מכישרון שהופק ע"י בני אמית מודיעין: תכל'ס? יש למה לחכות.

1. צא מעצמך

 

הכול כבר אמרו על ילדי דור הZ אבל בכל פעם מחדש הם גורמים לנו לאכול את הכובע ולנגב אותו בחומוס. במסגרת מיזם 'צא מעצמך' החליטו בני כיתה ז' באמית מעלה אדומים לקנות לחבר שלהם חננאל קלנועית. על הסולידריות הטבעית ורוח הנתינה שגורמת לכל מי שרק מתוודע לסיפור הזה להאמין בחומר הטוב והמשובח הזה שהדור החדש קורץ ממנו. לתלמידים ומורים ולפעילויות אודות נתינה וראש גדול. מכיתה ה' ומעלה. אורך: 1:19. בעברית.

2. מתי זה ייגמר כבר?

ושוב בשם חופש החירות לשאת נשק אנחנו מתוודעים לתלמיד מטורף שמחליט שבא לו לטבוח בחבריו לכיתה. מתי האמריקאים יחליטו שכבר נמאס להם ועוד כמה דם צריך להישפך? לשיעורי אזרחות ולשאלות אודות הקרטלים והלוביסטים הגדולים שמנהלים את וושינגטון וממשיכים לגרום לדימום האמריקאי הגדול. מתיכון ומעלה. חובה לראות לפני שהתלמידים צופים בעצמם. אורך: 4:51. אנגלית עם תרגום. יהי זכר הנרצחים ברוך.

3. אין גיל לאהבה

 

נערים בתיכון מתנדבים עם קשישים בדיור מוגן ומכינים להם אלבומים לזוגיות בגיל השלישי. פשוט להסתכל על הזוגות הללו ולקנא. על נישואין ונאמנות, אהבה שאינה תלויה בדבר והסוד לזוגיות המנצחת. לשיעורי חלמי"ש ולכל מי שרוצה להאמין שיש באמת דברים כאלו. אורך: 2:16. בעברית.

4. בוא נרחרח.

 

סרטון נהדר של 'כאן מדע' על לחיצת ידיים ומה בעצם הסיבה שהתחלנו עם המנהג המוזר הזה שנהפך לנורמה. חביב, קצר ומסקרן. התשובה? לא מה שחשבתם. לכולם. אורך: 2:20. בעברית.

קטנה לסיום - הכתריאדה. שמינסטה

חיכינו חיכינו וסוף וסוף הגיע סרטון פרומו הכתרה לפנים:

יצירתיות, משחק, מילים ותוכן. שאפו גדול לתלמידי אמית מודיעין על יצירת איכות מהנה קליקה מצחיקה וכיפית. אם גם הייתם מצליחים להביא עוד קצת בערכים, נראה שהייתם מועמדים רציניים ביותר לגמר. לישיבות אחרות שרוצות לדעת איך מפיקים סרטון אש. אורך: 3:45. מחטיבה ומעלה. שימו רמקולים.

ראיתם סרטון ייחודי שיעניין את כולם?
אתם מוזמנים לשלוח למייל: avinoam811@gmail.com

השארת תגובה