שתפו אם זה נכון

 הרבה זמן חיכינו לסרטון אידאלי פשוט קצר וחד שיסביר לנו מדוע לשון הרע זה רעל עד שמישהו הרים את הכפפה ויצר את הקפסולה הגרעינית הזו שמוקדשת לסרטון הראשון. בשני, סרטון עוצמתי במיוחד על הציונים, בשלישי על יום המעשים הטובים, ברביעי פצצה סנטימנטלית על הנתינה, בחמישי על חייל נח"ל שפוגש את אמו הנוצרייה ובקטנה לסיום: שיר שיגלוש לכם בלב כמו דבש חם ביום חורפי במיוחד.

1. שתפו אם זה נכון.

כולנו כולל כולנו נכשלים בזה (חוץ ממך כמובן שעכשיו קורא את השורות הללו) ובכל זאת נראה שדי איבדנו ידיים בניסיון להסביר כמה רעל ורוע יש בלשון הרע שנהפכה לנורמה חברתית מקובלת בטח בתקופה קדם בחירות. סרטון שמוצף בסלבים שעושים את העבודה ומסבירים לנוער בפחות מדקה את מה שאתם תשברו את השיניים ותנסו להסביר בשבוע שלם. לפעילויות אודות הנורמות החברתיות. מכיתה ד' ומעלה. אורך: 0:54.

2. אל תתנו לציונים לפגוע בכם

יצירת מופת שמועברת בידי נוער בקצב הנכון ובתפאורה הניו יורקית הקשוחה של חצרות בתי הספר. כל כך הרבה חכמת חיים שמוגשת באווריריות ראויה לציון. למורים הורים ותלמידים. אורך: 05:21.

3. להפוך את העולם לטוב יותר

משום מה היום המיוחד והחשוב הזה חומק לנו מתחת לאף אבל כמה אופטימיות יש ביום המעשים הטובים שבו אנשים באופן ספונטני מתארגנים ועושים משהו טוב על העיקרון של תעביר את זה הלאה. לשיעורי אזרחות על סולידריות חברתית טבעית וכוחות של היחיד. מכיתה ה' ומעלה. אורך: 3:09. בעברית.

4. נתינה, בסוף זה יחזור

עוד סרטון מעיף כמיטב הסרטונים הקוריאנים על אבא בן ונתינה טהורה שבסוף חוזרת.

מרגש במיוחד. על אהבת הורים וילדים והדברים הטבעיים והטובים שמצפים מאתנו לעשות מבלי ליחצ"ן אותם. מכיתה ד' ומעלה. אורך: 6:38.

5. עד סוף העולם

דייגו טפייה, נולד למשפחה נוצרית-קתולית בקולומביה. לאחר חיפוש עצמי שהחל בעת לימודיו באוניברסיטה החליט להתגייר ולעלות לישראל כאשר בסוף  התגייס לנח"ל החרדי ואז זה קרה.

על גורל ובחירה והחלק שלנו בסיפור. מחטיבה ומעלה. אורך: 2:33.

קטנה לסיום - הולך ומאיר

בשקט בשקט מבלי להפציץ אותנו בזיקוקין ובומים על קוליים אייתן קלינמן הוציא סינגל שקט ונעים עם מילים ולחן שיתלבשו עליכם כמו רגיעון.  על הפינות הנסתרות והשירים החבויים שהופכים את היום לנעים יותר. אורך: 4:18.

ראיתם סרטון ייחודי שיעניין את כולם?
אתם מוזמנים לשלוח למייל: avinoam811@gmail.com

השארת תגובה