שבת הגדול

רק ישראלי מסוגל להוריד לבד את המניות של חברת מקדולנס ורק בגלל זה, מגיע לו להיכנס לסרטון הפתיחה שלנו. בשני עולם המדע נפרד מסטיבן הוקינג האיש שהוכיח יותר מכל שהאדם הוא מה שהוא חושב שהוא. השלישי והרביעי מתחילים לחמם לנו את הפסח עם המחשות ואיך יציאת מצרים הייתה נראית אילו התרחשה היום ובקטנה לסיום: על הסבא שילמד אתכם איך לחנות במכה אחת.

1. הכנסת אורחים נוסח מקדולנדס

 

מה קורה כשהומלס נכנס לאחת מרשתות המזון המפורסמות בעולם? מזל שיש ישראלים בכדי לתעד את זה. יוסי גאלו בסך הכול רצה לקנות להומלס אוכל בסניף ונתבקש אחר כבוד לסלק את האורח שככל הנראה הטריד את האנשים השבעים. זה נגמר בסרטון שחרך את הרשת ובמניה שירדה בשמונה אחוז. על הסולידריות החברתית והמעמד השקוף שלך, בארץ שככל הנראה מקדשת את אלוהים רק שהוא מרוח על השטרות של הדולרים שלהם. לשיעורי חברה ולפעיליות בסניף. מכיתה ה' ומעלה. אורך: 2.29. בעברית

לסרטון המקורי: 

https://www.youtube.com/watch?v=quvQCj0h4sw

2. חלף עם הרוח

חורים שחורים, המפץ הגדול והרבה השראה הצליח לעורר סטיבן הוקינג  במפעל המדעי האדיר שלו. על הדמות של האדם שלא נתן לגוף שלו לעצור אותו. לכולם. מחטיבה ומעלה. אורך: 4:21. אנגלית עם תרגום.

3. יציאת מצריים בפריים טיים

אז איפה הייתם כשמשה רבינו חצה את הים? סרטון נהדר שממחיש לנו איך הייתה נראית יציאת מצרים מבעד למסכי המדיה. על העובדות והפייק ניוז ומי בכלל כותב עבורנו את ההיסטוריה האנושית? מכיתה ו' ומעלה. אורך: 2:23. ללא מילים. תרגום לעברית.

4. נתינה, בסוף זה יחזור

כולנו משתדלים לספר ולהרחיב על יציאת מצריים, אבל לפעמים אין כמו סרטון שממש מדמה וממחיש את היציאה ועשרת המכות באופן מוחשי וברור. עם אי אלו אי דיוקים שכדאי לעמוד עליהם, בכל זאת מדובר על עבודה מרשימה. על הדרכים בהם עם משמר את זיכרונו והשאלות המרחפות אודות שכחת השואה והכחשתה. מתאים ליסודי. אורך: 6:23. ללא מילים.

קטנה לסיום - ואז הגיע סבא ודפק חנייה.

תחזיקו חזק כי כזה עדיין לא עוד ראיתם: ביצוע החנייה הכי מטורף שאי פעם ראיתם בידי סבא קשיש. על הקנקן ומה שבתוכו, התוויות והנחות היסוד המובנות והשגויות שלנו. נפלא ומצחיק ומתאים בעיקר כפתיח לשיעורי חברה ופעילויות בסניף. אורך: 1.27. ללא מילים.

ראיתם סרטון ייחודי שיעניין את כולם?
אתם מוזמנים לשלוח למייל: avinoam811@gmail.com

השארת תגובה