אל תבכי ילדה קטנה

אמרו כבר הכול על ילדי דור הY  עד שאנחנו נתקלים בכל מיני תזכורות שהיינו שמחים לוותר עליהם ומבינים בעצם שאנחנו לא יודעים כלום. סרטון הפתיחה מוקדש לצור אלפי ז"ל שניסה להציל אחרים ונספה בעצמו. בשני חשוב ועצוב במיוחד: 24 שעות מבעד לעיניים של המחלץ שהשתתף במבצע בנחל צפית. בשלישי ניסוי נהדר ומקומם על הרושם הראשוני בחיינו, ברביעי על נתינה מעולם אחר ובקטנה לסיום: סדרת מופת על בנימין נתניהו שלא הכרתם.

1. גיבורים בחייהם ובמותם

בהחלטה של רגע, החליט צור אלפי ז"ל להציל את חבריו תחת זרם המים האדיר ולהציל את חייהם, בסופו של דבר שילם עבור כך בחייו. על מעשי גבורה, כוחו של היחיד והתוויות שהדבקנו לדור שבכל פעם מפתיע מחדש. מחטיבה ומעלה. אורך: 2:50. בעברית.

2. זה ילווה אותי הרבה זמן

מחלצי יחידת הערבה שהספיקו לישון שעות ספורות הלילה, התייצבו במקום עם אור ראשון, למשימות חדשות. אלון שרביט מ'כאן' התלווה אליהם וכך זה נשמע. עוצמתי וחזק במיוחד. חשוב לעבד את התחושות עם הכיתה והחניכים לאחר הצפייה. מכיתה י' ומעלה. אורך: 4:12. בעברית.

3. אל תבכי ילדה קטנה

ניסוי מקומם ומציף ובעיקר מסתכל שמראה לנו עד כמה אנחנו כבולים לשטחיות ולרושם הראשוני. מה קורה כשלוקחים שתי ילדות שזקוקות לעזרה ומלבישים אותם שונה. ומה אתם הייתם עושים? לשיעורי חברה על סולידריות חברתית. אורך: 3:06. מכיתה ה' ומעלה. אנגלית עם תרגום.

4. השלום שהציל את החיים

מה הסיכוי שאם הייתם מנהלי מפעל של מאות עובדים, הייתם בכל זאת דואגים לעצור בבוקר לפני ביתן השומר ולהגיד לו יפה שלום? הסיפור המופלא הבא מראה עד כמה לפעמים מדובר בעניין הרבה יותר גדול של חיים ומוות. נהדר. מכיתה ה' ומעלה. אורך: 3:11. אנגלית עם תרגום. יש להפעיל אותו בנוהל הרגיל.

קטנה לסיום: ביבי שלא הכרתם

סדרת סרטונים חדשה על ראש הממשלה בנימין נתניהו שמראה זוויות וסיפורים חדשים שלא הכרנו. אוטוביוגרפיה מעניינית בכמה דקות . תפור לחובבי המשחק הפוליטי ולאנשים שרוצים להכיר קצת יותר מקרוב את התופעה החזקה ביותר שהייתה במדינה בעשרים שנה האחרונות. מחטיבה ומעלה. אורך: 13:32. בעברית.

ראיתם סרטון ייחודי שיעניין את כולם?
אתם מוזמנים לשלוח למייל: avinoam811@gmail.com

השארת תגובה