מה הקשר בין תשוקה לחינוך

אל תפספסו את סרטון הפתיחה הקצר והמדויק שיגלה לכם את הסוד לגידול ילדים מבריקים שכולכם הספקתם כבר לשכוח. בשני תקשיבו לאופרה ווינפרי מדברת על הכישלון. בשלישי, סרטון באמת מדהים על זכויות האדם, ברביעי על אחד ממפעלי החסד החשובים ומשום מה השקטים שנוצרו כאן ובקטנה לסיום: אחת מהרצאות הטד היותר טובות שתראו על גידול ילדים.

1. איך לא להפריע לילדים שלכם להיות מבריקים

בלי אכילות ראש וחפירות בתוך 3 דקות ההאסטרופיזיקאי והאסטרונום המפורסם ניל דה-גראס יסביר לכם איך תפסיקו לעכב את ההתפתחות הטבעית של הילדים שלכם ותהפכו אותם ליצורים החכמים שהם נועדו להיות. אוורירי. חד ומעניין. לכולם. אורך: 2:36. אנגלית עם תרגום.

2. כשאופרה מדברת על כישלון

כשאחת הנשים המצליחות והמפורסמות בעולם מדברת על כישלון אתם לא רוצים לפספס. תחזיקו חזק ותשמרו על ריכוז. יש כאן כמה דברים חזקים בהחלט. נהדר כהקדמה לשיעורי חברה אודות ציפיות לחיים. מחטיבה ומעלה. אורך: 3:06. אנגלית עם תרגום..

3. הסיפור של זכויות האדם

יצירת מופת אמיתית, מרהיבה ומסקרנת במיוחד על הסיפור של זכויות האדם. פשוט תענוג. לצפייה בכיתה וכהשערה כללית. מחטיבה ומעלה. אורך: 9:21. אנגלית עם תרגום.

4. ידידים - מהפכת הסולידריות החברתית החשובה ביותר שתראו

בעקבות החום הגדול והאזהרות החוזרות ונשנות לא לשכוח את הילדים ברכב הסרטון הזה הרבה יותר חשוב מעוד סרטון. ארגון ידידים מסייע בהתנדבות והספיק לחלץ כבר מעל 600 ילדים שנתקעו ברכב. סולידריות חברתית בהתגלמותה. על כוחו של היחיד ואני ואתה נשנה את העולם. מכיתה ה' ומעלה. אורך: 2:27. בעברית.

קטנה לסיום: מה הקשר בין תשוקה לחינוך

הרצאת טד נהדרת ומשובחת במיוחד של ג'ולי ליטקוטט היימס, מחברת מדריך הורות מצליח ורב מכר בארצות הברית שתסביר לנו מדוע חינוך הוא הרבה יותר משאיפות וציונים ולמה התשוקה חשובה כל כך. לאנשי חינוך. מהפכני ושונה. אורך: 14:16. אנגלית עם תרגום.

ראיתם סרטון ייחודי שיעניין את כולם?
אתם מוזמנים לשלוח למייל: avinoam811@gmail.com

השארת תגובה