בחזרה לחיים

אל תפספסו את סרטון הפתיחה הקצר והמדויק שיגלה לכם את הסוד לגידול ילדים מבריקים שכולכם הספקתם כבר לשכוח. בשני תקשיבו לאופרה ווינפרי מדברת על הכישלון. בשלישי, סרטון באמת מדהים על זכויות האדם, ברביעי על אחד ממפעלי החסד החשובים ומשום מה השקטים שנוצרו כאן ובקטנה לסיום: אחת מהרצאות הטד היותר טובות שתראו על גידול ילדים.

1. בחזרה לחיים

 

הסיכוי של ניב נחמיה לצאת בחיים מהמפגש הזה עם המחבל לא היה מהגבוהים ובכל זאת עכשיו הוא חזר למקום ממנו החיים שלו השתנו. על המתנה הכי גדולה שברור לכולנו שתמיד תהיה שם. זהב כפתיחה לשיעורי חברה ולדיונים אודות ניצול הזמן שלנו גם בחופש ההולך ומתקרב. מכיתה ז' ומעלה. אורך: 5:16. בעברית.

2. תהיו טובים – זה מדעי!

שנים חיכיתם לטיעון שתוכלו לשכנע באמצעותו את החברים שלך להיות כמוכם: מדוע מדעית אנשים טובים יותר חיים יותר? קצר ואופטימי. מומלץ לפעילויות אודות סולידריות חברתית אכפתיות ונתינה. לכולם. אורך: 1:28. אנגלית עם תרגום.

 

3. האנשים ליד החומה

כולנו בחיים נתקלים בחומות ובכל זאת יש הבדל מהותי אחד בין המיוחדים שמצליחים לעקוף אותה לאלו שנשארים תקועים וממשיכים להסתכל עליה מלמטה. נהדר כחומר למחשבה לקראת סוף שנה. אורך: 1:07. אנגלית עם תרגום.

4. מי אנחנו באמת?

5 דקות מרתקות על מבנה המוח והאם בעצם בכל אחד מאתנו שוכנים שני מוחות שונים שאינם קשורים זה בזה ובכל זאת יוצרים אישיות אחת? הצצה קצרה לעולם המוח באופן שלא תשכחו. אורך: 4:57. אנגלית עם תרגום.

קטנה לסיום: תקשיבו מה שיש לילד הזה לספר לכם

ידעתם שבכל שנה מעל 3.2 מיליון ילדים עוברים התעללות בכיתה? הנה סיפור על אמא אמיצה שביקשה מבנה שכבר אין לו מה להפסיד לפתוח הכול מול המצלמה. חובה לאנשי חינוך כהקדמה לפעילויות בנושא חברה ופגיעות לתלמידים. אורך: 1:47. אנגלית עם תרגום.

ראיתם סרטון ייחודי שיעניין את כולם?
אתם מוזמנים לשלוח למייל: avinoam811@gmail.com

השארת תגובה