ללכת כי כולם הולכים

עד כמה אנחנו מתוכנתים לציית וללכת רק כי כולם הולכים? מסתבר שמדובר בדחף חזק מאוד עד בלתי יאומן. הסרטון הראשן שתראו הוא אחד הטובים שמדגים את התופעה ההזויה הזו. בשני יצירת מופת על החיים שנוזלים לנו בין האצבעות בגלל המפלצת של צוקרברג, בשלישי, סרטון נהדר על החינוך הביתי. ברביעי סוכרייה על מקל שמראה מה קורה כשילדים נפגשים בטכנולוגיה של האתמול ובקטנה לסיום: שיר מקסים על הארת נשמות, חברים שאבדו בדרך והנופים הבלתי נתפסים של הארץ המדהימה שלנו.

1. ללכת כי כולם הולכים

אין מילה אחרת לתאר את הסרטון הבא מעבר להזוי ובלתי אפשרי. בניסוי החברתי הבא מגלים עד כמה לא הגיונית יכולה להיות יכולת הקונפורמיות שלנו ובסוף אי אפשר שלא לשאול: ומה אתם הייתם עושים? תפור לאנשי חינוך ולתלמידים לקראת החופש הגדול. אורך: 5:34. אנגלית עם תרגום.

א תפספסו את הרכבת האחרונה

ידעתם שאדם ממוצע מבזבז 4 שנים מחייו רק על בהייה בסמרטפון שלו? אבל חכו, רק התחלנו. שלוש וחצי דקות של קפסולה גרעינית מבית היוצר של פרינס EA שמעמיד מולנו מראה מסנוורת במיוחד. נראה אתכם לא מחשבים מסלול מחדש לאחר הצפייה. לכולם. אורך: 3:31. אנגלית עם תרגום.

3. אנחנו הנורמלים.

ההבדל בין ההורים האלו לשאר ההורים שמקטרים הוא שהם גם לקחו את העניין צעד אחד קדימה והחליטו לעשות מעשה. כתבה קצרה שחושפת אותנו לאנשים שהעדיפו את החינוך הביתי על זה הרגיל. מעניין ומציף בשאלות. להורים. אורך: 10:51. בעברית.

4. טלפון חוגה? הא?

סרטון נהדר ומתוק שמדגים מה קורה כשילדי המחר נפגשים עם טכנולוגית האתמול. מביך. מצחיק. ומעורר תהיות לגבי האבולוציה האנושית והדברים שנראים לנו קבועים ובכל זאת עתידיים להיעלם מחיינו. לכולם. אורך: 1:56. אנגלית עם תרגום.

קטנה לסיום: מאירים נשמות

סינגל שני ומקסים שכתב אלחי מתוך אלבום הבכורה שלו מאירים נשמות.

לאחר שהוציא עיבוד מחודש ל"מגש הכסף" לזכר חברו הדר גולדין ז"ל. מזמן לא ראיתי קליפ שמדגיש באופן קסום כל כך נופי הארץ היפייפיה שלנו. והאמת? יש כאן חתיכת פוטנציאל עם לחן שממכר אותך כמו שוקולד טוב. שאפו! אורך: 3:48. בעברית. תגבירו את הרמקולים ואל תפספסו את נגיעות המכחול המרהיבות הללו.

ראיתם סרטון ייחודי שיעניין את כולם?
אתם מוזמנים לשלוח למייל: avinoam811@gmail.com

השארת תגובה