שבוע לפני החופש הגדול!

אז מדוע לפעמים לא טוב להתבייש? סרטון הפתיחה המדהים הבא יביא לכם את הסיפור של הרב גרוסמן ותאמינו לי אתם לא רוצים לפספס אותו. הסרטון השני על מורה מעוררת השראה שהצליחה להראות לכולם איך שוברים תקרות זכוכית. בשלישי על תכלית החיים, ברביעי מסר על האושר האנושי מנשיא אורווגאי ובקטנה לסיום: סוף סוף תבינו מדוע גם אתם שותקים ברכבת כשבן אדם צעקני במיוחד מפריע לכולם.

1. כשהרב נתן לכומר נשיקה על המצח

סיפור מופלא של הרב גרוסמן על פגישה אקראית עם כומר בטיסה ועל השתלשלות של מקרים שיצאו משליטה. תענוג מלא קסם ודבש. מתאים לכולם. אורך: 6:01. בעברית.

2. המורה למתמטיקה שהרימה את השמיים

בעקבות פוסט כנה ומעורר השראה של  של גלית דיסטל אטבריאן ששיתפה אודות הקשיים של בנה שהובחן כדיסקלקולי בגיל צעיר וקיבל פטור גורף מלימודי המתמטיקה ולמרות הכול, מורה נחושה ומלאת רצון ואנושיות הצליחה לחצות את הים והעבירה אותו את הבגרות במתמטיקה. פשוט נהדר. תפור בעיקר על חדרי מורים ומחנכים. אורך: 2:15. בעברית.

3. מה אתה עושה כשאתה קם בבוקר?

סרטון נהדר על מטרת החיים ומאיזה מקום כדאי לנו להסתכל עליהם. פשוט אבל עמוק ושקט כמו המים. תפור כחומר למחשבה לקראת החופש הגדול. לתלמידים ולמורים כאחד. אורך: 4:03. אנגלית עם כתוביות.

4. האושר לפי פפה

 

חוסה "פפה" מוחיקה, נשיא אורוגוואי, הידוע בכינויו "הנשיא הנדיב והעני", בקטע מתוך נאום שנשא בוועידה הבינלאומית של האו"ם לאיכות הסביבה ופיתוח בר קיימא. (מהערוץ). כל כך מדויק קצר ונוגע בנקודה. נהדר כפתיחה לדיון אודות תכלית האדם והאושר בעולם. אורך: 3:30. אנגלית עם תרגום.

קטנה לסיום - מנזר השתקנים

מדוע על פי רוב נעדיף לשתוק במקום לקום ולהעיר לאדם שצועק ומדבר בקול ומפריע לכולם? קרוב לוודאי שלא חשבתם על התשובה המפתיעה הבאה. מומלץ להגיש כפתיחה לדיונים אודות הקונפורמיות האנושית והלחץ החברתי שהולך ללוות אותנו בחופש הגדול. אורך: 2:50. בעברית.

ראיתם סרטון ייחודי שיעניין את כולם?
אתם מוזמנים לשלוח למייל: avinoam811@gmail.com

השארת תגובה