החופש הגדול!

כאשר הילדים שלכם יחזרו הביתה עם התעודות, אל תשכחו להראות להם את הסרטון של ג'ק מא, מנכ"ל 'עלי באבא' אחד מהאנשים מעוררי ההשראה הגדולים ביותר שחיים כאן שמסביר מדוע כישלון יכול להפוך להצלחה. בסרטון השני והנהדר נבין מדוע הדוגמא האישית בעיקר החופש היא אקוטית, בשלישי סרטון נפלא ומיוחד לחופש: אם אתה רוצה לשנות את העולם, התחיל במיטה שלך ברביעי על הדילמה בין הנאמנות לכוחות הביטחון לבין הזכות הבסיסית לחופש ובקטנה לסיום: איך ילדה אחת קטנה הצליחה לעורר תזמורת שלימה.

1. הסוד להצלחה של אחד מהאנשים המשפיעים בעולם

כמה מכם יודעים שג'ק מא, מנכ"ל עלי באבא לימד את עצמו אנגלית ולשם כך עבד בבית מלון כמדריך טיולים ומשם הכול התחיל? אז בואו ותשמעו משהו על הצעד הראשון. תפור לממשק בין התעודות לחופש הגדול. על המשקפיים הנכונים דרכם אנו צריכים להסתכל על הכישלונות שלנו. לכולם. אורך: 2:58. אנגלית עם תרגום.

2. ילדים רואים ילדים עושים

אחד מהסרטונים היותר מדויקים ומשובחים שתראו אודות החשיבות העצומה של הדוגמה האישית של ההורים בחופש. פשוט נהדר ורק שתראו תבינו כבר בעצמכם עד למה וכמה. להורים לקראת החופש. אורך: 1:29. ללא מילים.

3. הכול מתחיל בסידור המיטה

נאום פשוט נהדר ומעורר השראה של מפקד כוחות הים של ארצות הברית שמסביר מדוע השינוי שלנו מתחיל בסידור המיטה. כמה חכמה במינימום זמן. מסתבר שאפשר להכניס פילוסופיית חיים שלימה בחמש דקות. תפור לאנשי חינוך כמו גם לתלמידים לקראת החודשיים הבאים שלהם. אורך 6:19. אנגלית עם תרגום.

4. ומה אתם הייתם עושים?

איך הייתם מגיבים לאדם זר שהיה ניגש אליכם ואומר לכם שהוא בורח בכדי להילחם על החופש שלו כפליט זר/מסתנן תחליטו כבר בעצמכם. אחת מהדילמות היותר מורכבות שתתקלו בהם. מכרה זהב לאנשי חינוך ומתאים במיוחד כפתיחה לדיונים אודות ערכים ציונות וההתנגשות שלפעמים מגיעה ביניהם. אורך: 4:14. בעברית.

קטנה לסיום - הכל בגלל הילדה הקטנה

סרטון ויראלי שחרך את הרשת וכנראה עם סיבה מצוינת על ילדה קטנה שנותנת צדקה והופכת את העולם: המקרה בסרטון מדגים באופן תכליתי ומלא בצלילים ותזמורות איך תנועה אחת שלנו בעולם יוצרת את אפקט הפרפר שנשמע מסוף העולם ועד סופו. מבריק. על החשיבות של המעשים הקטנים גדולים שלנו. אורך: 5:40. ללא מילים.

ראיתם סרטון ייחודי שיעניין את כולם?
אתם מוזמנים לשלוח למייל: avinoam811@gmail.com

השארת תגובה